رشیدیان در این مراسم گفت: وظیفه ی دولت ها این است که ظرفیت های بالقوه در کشور خود را شناسایی و به فعلیت برسانند که یکی از مهمترین آن ها نسل پرتحرک و با نشاط جوان است.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به اهتمام ویژه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توجه و اعتماد خاص امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به جوانان گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی توجه ویژه ای به این قشر و نیازهای آنان علی الخصوص در حوزه ی آموزش و پرورش شد.
رشیدیان تاکید کرد: درخشش دانشمندان جوان ایران اسلامی و کسب مدارج عالی علمی در سطح منطقه و عرصه های بین المللی گواه روشنی بر این ادعا است. وی عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی در عرصه های مختلف را مرهون جانفشانی جوانان دیروز و پشتکار و همت نسل جدید عنوان کرد.
مهندس رفیعی معاون اجرایی مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی ضمن بیان مشخصات فنی پروژه رضوان بیدخت گفت:  این آموزشگاه در سه طبقه و با ۱۶۰۰ متر مربع با ۱۴ کلاس درس در مدت زمان هشت ماه به بهره برداری رسید و برای ساخت آن یک میلیارد و ۲۶۵ میلیون تومان از اعتبارات طرح  تخریب وبازسازی اداره کل نوسازی مدارس هزینه شد.
رفیعی افزود: در این پروژه دو فضای مستقل آموزشی برای استفاده دو دوره متوسطه اول و دوم و با یک صحن مشترک تعبیه شده است. 

محمد رنجبر – مسئول روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی