به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، همزمان با جشنواره خیرین مدرسه ساز بخش رضویه مشهد کلنگ احداث یک دبستان در مجموعه مسکن مهر رضویه  به همت خیر مدرسه ساز یزدی ساکن تهران به زمین زده شد.
«اکبر بازوبند کیوانی» خیر مدرسه ساز که هزینه ساخت دو مدرسه در رضویه و 12مدرسه در نقاط دیگر استان را تقبل کرده است در این مراسم  و هنگام امضای تفاهم نامه احداث این مدارس گفت:  مداح اهل بیت (ع) هستم وافتخارم این است که مختصرکمکی راکه ازمحل خادمی امام حسین (ع) و اشک چشم شما عزیزان جمع آوری کرده ام به امر مدرسه سازی اختصاص دهم. وی افزود: این پول متعلق به امام حسین (ع) است و ثواب ساخت این مدارس را نذر حضرت فاطمة الزهرا (س) می کنم .وی گفت: در این دنیا ی فانی جز نکونامی نمی ماند و اگر هزار مدرسه هم بسازیم در مقابل آن جوانی که چشمانش را در جبهه در راه خدا داده است کاری نکرده ایم و باید بگویم امروز بهترین روز زندگی ام است که خدا توفیق ساخت مدرسه را به من عنایت کرده است.
شایان ذکراست اولین مدرسه نیک اندیش با 6 کلاس در زمینی به مساحت 1200 مترمربع وبا هزینه ای حدود600 میلیون تومان در رضویه احداث خواهد شد.
 


 

محمد رنجبر – مسئول روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی