به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، محمد رضا خدادادی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل نوسازی مدارس استان در این مراسم طی سخنانی باتلاوت آیه ی96 سوره نحل اشاره ای به مفهوم آیه نموده وگفت: کار اگر برای خدا باشد تا ابد پا برجا می ماند ،چون رنگ خدایی بخود می گیرد، و اگر برای خدا نباشد تاریخ مصرف آن دیر یا زود تمام خواهد شد. وی مدرسه سازی و عمل نیک خیرین مدرسه ساز را کاری خدایی دانست و گفت: خیرین با خدا معامله می کنند و اثر کار خیرشان تا ابد ماندگار است.
خدادادی افزود: برای احداث هر پروژه مبالغ زیادی از بیت المال هزینه می شود، پس لازم است دانش آموزان و فرهنگیان عزیز نهایت دقت را در بهره برداری بهینه از این فضاها که سرمایه ملی کشور محسوب می شود بعمل آوردند. وی همچنین در خصوص تجهیزات  مورد استفاده در پروژه ها نیز گفت: سعی شده تمام پروژه ها با بهترین وسایل آموزشی و کمک آموزشی تجهیز شوند تا دانش آموزان با آسایش بیشتری به تحصیل بپردازند.
شایان ذکر است که برای احداث دبستان 6 کلاسه عفاف روستای نوق که دارای 420متر مربع زیربنا- 1500 متر مربع محوطه سازی و 127 متر دیوار کشی  می باشد.مجموعا 4میلیاردریال از محل اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی هزینه شده است.

 
 

محمد رنجبر – مسئول روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی