به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی محمدرضاخدادادی معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان در این مراسم با اشاره به اقدامات خیرین مدرسه ساز در استان گفت:ازسال 77تاکنون 17جشنواره تحت عنوان "جشنواره خیرین مدرسه " دراستان برگزارشده که خیرین حدود700میلیاردتومان درقالب وجه نقد- زمین – منزل مسکونی و... تعهدکمک به مدرسه سازی داشته اند که بخش زیادی از این تعهدات محقق شده است
وی افزود:هم اکنون بیش از 3600 نفرخیر اعم از شخص حقیقی وحقوقی در استان حضور دارند که اقدامات قابل توجهی تاکنون انجام داده اند.
خدادادی همچنین با اشاره به اقدامات بنیاد برکت گفت:این بنیاد که وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)می باشد تاکنون در مدرسه سازی بویژه در مناطق محروم وروستا های خراسان رضوی پروژه های خوبی اجرا نموده وامیدواریم این کمکها واقدامات همچنان ادامه داشته باشد.
 شایان ذکر است این پروژه با 420 مترمربع زیربنا و هزینه‌ای بالغ‌بر35 میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۸۰۰ مترمربع ساخته‌شده است. زمین این مجموعه قرآنی، توسط خانواده مرحوم شهریاری اهداشده و هزینه‌های ساخت پروژه با مشارکت بنیاد برکت ، خیرین محلی و اداره کل نوسازی مدارس استان فراهم‌ شده است.


 

محمد رنجبر مسئول روابط عمومی
  اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس خراسان رضوی