به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، مهندس علی نیا فرماندار بردسکن در این مراسم  ضمن تقدیراز خیرین که در همه حوزه ها بخصوص مدرسه سازی پیشرو هستند، گفت: ساختن مدرسه یعنی کمک به تعلیم و تربیت و با ساخت هر مدرسه گامی به سوی زدودن غبار جهل و کاهش بزه های اجتماعی بر می داریم.
تعلیم،تربیت و هدایت افراد جامعه متاعی است بسیار گرانبها که به هیچ وجه نمی توان برای آن ارزشی تعیین کرد وکسانیکه در حوزه مدرسه سازی پیش قدم هستند باید در مقابل اندیشه آنان سر تعظیم و افتخار فرود آورد.
امیدواریم انشاءالله در آینده در سایه مشارکت خیرین در جهت توسعه و پیشرفت همه جانبه به خصوص مدرسه سازی گامهای بلندتری برداریم.
غفوری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسکن هم دراین مراسم گفت:خداوند را سپاسگذاریم که شما خیرین را از جنس آدمهایی آفرید که در طینتشان صفات رحمانیت ، بخشندگی ، جود و سخایش در آن ها تجلی یافته است.
 همچنان که تا کنون یار و مددکار ما در عرصه های مختلف مدرسه بوده اید باز هم امید داریم جدیت ،مجاهدت و همفکری شما عزیزان بار دیگری از مسئولیت خطیر مدرسه سازی را به دوش بکشیم.
در پایان این مراسم از مجموع ۱۴۰ خیر شهرستان بردسکن،از ۵۰ نفر از خیرینی که بیشترین کمک مالی را داشته اند، تقدیر شد.
پس از پایان این مراسم کلنگ احداث دو باب کلاس درسی توسط حاج غلامرضا پور عباس یکی از خیرین شهرستان در مدرسه ابتدایی دخترانه شاهد شهید رمضانی به زمین زده شد و سپس نمازخانه اداره آموزش و پرورش شهرستان بردسکن که با مساعدت فرزندان مرحوم سید محمد موسوی با مساحتی نزدیک به ۱۵۰متر مربع وبا هزینه تقریبی 1,200,000,000 ریال برآورد شده بود ،به بهره برداری رسید و نماز ظهر و عصربه امامت حجت الاسلام اسلامی مقدم اقامه شد.

 

محمد رنجبر – مسئول روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی