به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، با حضور استاندار خراسان رضوی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان  کلنگ ساخت مدارس روستای جنت آباد و روستای علی نقی علیا بخش جنگل شهرستان رشتخوار بر زمین زده شد. استاندار خراسان رضوی در این مراسم گفت؛ دانش آموزان آینده سازان کشور هستند و فضای آموزشی مناسب برای دانش آموزان از برنامه های مهم و اساسی می باشد.
وی با تاکید بر جایگاه علم و دانش و توجه ویژه ی نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید به این مهم، گفت: تامین زیر ساخت های آموزشی به ویژه در مناطق روستایی به عنوان یک اولویت دنبال می شود
استاندار خراسان رضوی با اشاره به جایگاه آموزش و پرورش، اظهار داشت: با توجه به نقش تعیین کننده ی این نهاد در تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص، تمام دستگاه های اجرایی باید به این مجموعه برای رسیدن به اهداف تعیین شده کمک کنند. استاندار بر شروع  و تکمیل سریع تر  پروژه های ساخت مدارس بویژه در مناطق کم تر برخوردار تاکید نمود. در این مراسم مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت؛ نگاه ویژه ای به شهرستانها و مناطق کم برخوردار و محروم در خصوص ساخت فضاهای آموزشی و پرورشی شده است و اولویت کاری در حال حاضر نیز همین مناطق می باشد. هاشمی نسب از تکمیل مدارس مذکور تا مهرماه سال جاری خبر داد و گفت؛ امید است با ساخت این مدارس دانش آموزان روستاهای جنت آباد و  علی نقی علیا از  فضای آموزشی مناسب بهره مند شوند.  


 

محمد رنجبر – مسئول روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی