مراسم افتتاحیه فاز دوم دبستان دولتی یاس نبی باحضور جمعی از مسئولان استانی و محلی صبح امروز در این ناحیه برگزار شد.
صفیه رکنی مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار در این مراسم اظهار امیدواری کرد در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید ساخت فاز دوم این مرکز آموزشی ضمن ایجاد شرایط مطلوب تر برای تحصیل دانش آموزان ، زمینه کشف استعدادهای آن ها را بیش از پیش فراهم کند.
گفتنی ست فاز دوم دبستان دولتی یاس نبی دارای ۷۰۰ متر مربع وسعت است که دارای چهار کلاس درس ، یک نمازخانه ، اآزمایشگاه ، اتاق رایانه بوده و برای احداث آن بیش از هفت میلیارد ریال که از طریق خیرین و اعضای انجمن اولیا و مربیان مدرسه جمع آوری شده هزینه شده است.
شایان ذکر است در مراسم افتتاح این مدرسه از خانواده شهید موسوی قوچانی و اعضای انجمن اولیاء و مربیان این آموزشگاه تقدیر شد. این دبستان به دست همسر شهید موسوی قوچانی افتتاح گردید. در این مراسم معاونین مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، نماینده وزیر آموزش و پرورش ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مشهد ، شهردار منطقه ۲ ، معاون اداره کل نوسازی مدارس نماینده فرماندهی نیروی انتظامی شهر مشهد ، تنی چند از اعضا شورای اسلامی شهر  و ... حضور داشتند . در پایان این مراسم نمازخانه این دبستان با سجده ی شکر حاضرین در پیشگاه حضرت حق گشایش یافت.

 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی