به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی دکتر نظر پور در این جلسه ضمن ابلاغ سلام مقام عالی وزارت آموزش و پرورش به مسئولین و مردم بجستان وتبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت :امیدواریم دستاوردهای انقلاب همچنان جاری و ساری باشد وهمه مردم شریف ایران از آن بهره ببرند .
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره بر لزوم صرفه جویی واستفاده بهینه از منابع گفت:مدارس باید بادید بلند مدت احداث شود وآینده ای 120تا 150ساله را برای آنها در نظر بگیریم وسرمایه این کشور باید درست هزینه شود وبهره وری فضاهای آموزشی وپرورشی باید حداکثر ممکن باشد.
وی افزود باید از مصالحی در پروژه ها استفاده کنیم تا نسلهای آینده به آن افتخار کنند :نکته بعدی وجود معماری سبز در مدارس است و محیط مدارس باید بانشاط باشد بطوری که دانش آموزان برای رفتن به مدرسه لحظه شماری کنند .

                           

 دکتر نظر پور افزود: دانش آموزان ما مدیران آینده کشور هستند وهر چه در مدارس هزینه شود بعنوان باقیات الصالحات برای نسلهای آینده جاری خواهد بود همچنان که مقام معظم رهبری فرموده اند :در آموزش وپرورش هر چه هزینه بکنیم جا دارد و این هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است .

معاون عمرانی وزیر با اشاره به نقش خیرین مدرسه ساز در آموزش و پرورش گفت :ما باید بوسه بزنیم به دستان خیرین بزرگوار که برای تامین فضاهای آموزشی و پرورشی برای آینده سازان کشور زحمت می کشند.
دکترنظرپور در ادامه افزود : من با وجودآقای مهندس هاشمی نسب بعنوان مدیرکل نوسازی مدارس استان خراسان رضوی، هیچ نگرانی از بابت این استان ندارم و ایشان با سابقه زیادی که دارند موفق عمل نموده اند .
شایان ذکر است رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در سفر خود به شهرستان بجستان از چند پروژه و فضای آموزشی از جمله استخر و سالن ورزشی این شهر بازدید بعمل آورد.

 
 
 

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی