به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی،معاون عمرانی وزیر و ریاست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی با کارکنان این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.
دکتر نظر پور در این دیدار طی سخنانی ضمن ابلاغ سلام گرم مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر دانش آشتیانی به همکاران خراسان رضوی گفت: طرح های بسیار خوبی در سطح  استان هم به لحاظ اجرا و هم به لحاظ طراحی ساخته شده که من از همه شما عزیزان تشکر می کنم.
وی افزود: همکاری با ادارات آموزش و پرورش و دریافت نظرات و دیدگاه های آنها و لحاظ در طراحی ها، بصورتی که نیازهای آنها را برآورده سازد مورد تاکید است.
رئیس ساز مان نوسازی مدارس کشور افزود: بی کیفیت ساختن هنر نیست ، ما نمی خواهیم لوکس بسازیم ولی می خواهیم از مصالح مرغوب و مقاوم استفاده کنیم.
وی در خصوص لزوم مجتمع سازی بجای احداث مدارس کوچک ، استفاده از معماری منظر و فضای سبز در مدارس و توجه به معماری در همه زوایای ساختمان حتی رنگ، محوطه سازی و روشنایی، مطالب جامعی را خطاب به کارکنان حوزه های فنی و اجرائی بیان نمودند.
در ادامه این نشست هر یک از کارکنان موارد و سوالات خود را مطرح نمودند که به گرمی توسط ریاست سازمان پاسخ لازم ارائه  گردید.
                                                      
                         
 
 

روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی