به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی ، این سه پروژه عمرانی آموزشی که از محل اعتبارات دولتی و مشارکت خیرین احداث شده است صبح سه شنبه افتتاح و مورد بهره برداری دانش آموزان قرار گرفت.
هاشمی نسب مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان در مراسم افتتاح این پروژه ها گفت : خیرین مدرسه ساز از سرمایه های نظام تعلیم و تربیت بوده و هستند .وی بااشاره به مشارکت همه جانبه خیرین مدرسه ساز در تکمیل پروژه های دولتی، بر استفاده صحیح و حفظ و نگهداری فضاها  بعنوان دلگرمی و قوت قلب خیرین مدرسه ساز از سوی دانش آموزان تاکید کرد.
مدیر کل نوسازی مدارس استان افزود: در طول دهه مبارک فجر 57 پروژه با 215 کلاس و هزینه ای بالغ بر290 میلیارد ریال در سطح استان افتتاح و به بهره برداری رسیده است.
 دبستان 12 کلاسه پاسداران آسمان با هزینه 16 میلیارد ریال ، توسعه 6 کلاس  و مقاوم سازی دبیرستان دخترانه سرافرازان با هزینه 4 میلیارد ریال و احداث سالن کارگاهی رشته صنایع غذایی هنرستان نیک اندیشان به متراژ 300 متر مربع ، با هزینه حدود 4 میلیارد ریال، سه پروژه آموزشی و پرورشی بودند که  همزمان با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و به بهره برداری رسیدند .
 

                          

 
 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی