به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، محسن روحانی نیا مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد در این مراسم گفت: اخلاص نیت و اخلاص در عمل دو مورد از ویژگی های خیرین است که ما به این دو عمل ارج می نهیم.
وی افزود: یکی از مشکلاتی که ناحیه دو با آن مواجه است کمبود فضای آموزشی در حاشیه شهر مشهد می باشد و مشکلات عدیده ای از قبیل معضلات فرهنگی - اجتماعی به وجود می آورد.
روحانی نیا درادامه اظهار کرد: در نظام جدید تحصیلی ، استقرار یک پایه تحصیلی، از مواردی است که در سال آینده ناحیه دو را دچار کمبود فضا می کند و رفع این مشکل یاری خیرین را می طلبد.
حبیب صادقی معاون پشتیبانی اداره اموزش و پرورش ناحیه دو نیز در این مراسم گفت: در راستای همفکری و همراهی با خیرین، کانون خیرین ناحیه دو در سال گذشته با جدیت کار خود را آغاز نموده است.
وی افزود: خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار گوهر های کمیابی هستند که همراه آموزش و پرورش هستند و خیرین صرفا کسانی نیستند که از نظر مالی تامین می کنند؛ بلکه فکر خوب در آموزش و پرورش هم می تواند مفید باشد.
صادقی در پایان اظهار کرد: جمعیت موزاییکی و ناهماهنگ شهری، اماکن و مدارس فرسوده  در این ناحیه ،نگاه ویژه خیرین را می طلبد و دست خیرین را جهت همکاری می فشاریم.
درپایان این مراسم از خیرین مدرسه ساز تجلیل بعمل آمد.


 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی