به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، مهندس جاسم حسین پور سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان در این دیدار با اشاره به تعامل و همکاری خوب آموزش و پرورش گفت: امیدواریم در سایه این تعامل و هماهنگی خوبی که بین آموزش و پرورش و نوسازی مدارس وجود دارد بتوانیم فضاها و امکانات آموزشی مناسبی را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهیم.
وی افزود: در احداث فضاها ما باید فضایی احداث و تجهیز کنیم که فضای بانشا و مناسبی برای تحصیل دانش آموزان باشد به گونه ای که دانش آموزن با  رغبت بیشتری در کلاس درس حاضر شوند. در ادامه این نشست دکتر کاظمی مدیر کل آموزش و پرورش استان با تبریک سال نو و آرزوی توفیق در سال جدید گفت: ارتباط آموزش و پرورش و نوسازی مدارس بسیار نزدیک است و همکاری های خوبی توسط نوسازی مدارس در سطح استان انجام شده است.
وی افزود: نوسازی مدارس برای آموزش و پرورش اهمیت حیاتی دارد چرا که مجری طرح های آموزش و پرورش بعنوان دستگاه بهره بردار می باشد و تاکنون مشکلات آموزش و پرورش توسط نوسازی مدارس در راستای سخت افزاری و ساختمان های آموزشی بخوبی حل شده و همکاری های بسیار خوبی بعمل آمده که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی در ادامه به لزوم اصلاح فرآیندهای ارتباطی در خصوص برنامه ریزی بهتر برای مکان یابی احداث پروژه ها و توزیع تجهیزات تاکید کرد.

 


 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی