منصوریان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش در این جشنواره طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های فراوان صورت گرفته در جذب مشارکت های مردمی گفت: امیدواریم بتوانیم همه با هم برای دانش آموزان منطقه کوهسرخ روزهای بهتر و مدارس بهتری را فراهم کنیم.
وی گفت: آموزش و تربیت فرزندان مسئله بسیار مهمی است که خیرین ارجمند با حمایت های خود در جهت هرچه بهتر اجرا شدن این مهم تاثیر بسیاری دارند.
منصوریان در ادامه گفت: دین اسلام ارزش بالایی برای علم و علم آموزی قائل شده است و خوشابحال خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار که در نزدیکی به خدا از همه سبقت گرفته و شرایط تحصیل راحت دانش آموزان را فراهم کرده اند.
طاهریان، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهسرخ در این جشنواره ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار تقدیر و تشکر ویژه کرد و خیرین را بازوان اصلی آموزش و پرورش دانست.
وی جذب مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش کوهسرخ را فراتر از انتظار دانست و گفت: بدون حمایت خیرین بسیاری از اقدامات موثری که صورت گرفته است غیر ممکن بود.
طاهریان گفت: با وجود مشارکت های بسیار خوب خیرین اما مشکلات و کمبود های بسیاری در مدارس وجود دارد و ما مطمئن هستیم که خیرین بازهم با نگاه ویژه ی خود آموزش و پرورش را در برطرف کردن این کمبود ها یاری خواهند کرد.
رئیس آموزش و پرورش کوهسرخ افزود: شکر خدا دانش آموزان منطقه کوهسرخ از استعداد بالایی برخوردار هستند و هرگونه اقدامی جهت مناسب سازی فضای آموزشی وظیفه ای است که قطعا به آینده ی درخشان فرزندانمان مربوط می شود.
سخنرانی مسئولین و اعضای مجمع خیرین، تقدیر از خیرین، اجرای سرود دانش آموزی، پخش کلیپ، فعالیت دانش آموزان در غرفه های کار آفرینی از دیگر برنامه های این جشنواره بود.

 

روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی