به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی ،  مهندس جاسم حسین پور مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان رضوی به همراه ابری مدیریت آموزش و پرورش منطقه تبادکان از طرح های آموزشی در دست اجرا و همچنین تعدادی از مدارس تخریبی منطقه تبادکان بازدید کردند.
مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان در این بازدید که از مدارس در دست ساخت برادران قصاب،دبستان سبحان،پروژه شهرک نیک روز،پروژه 12 کلاسه روستای کشف و پروژه کال زرکش  انجام پذیرفت: دستورات لازم جهت تسریع در انجام کار ساخت و تحویل پروژه ها را تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید صادر کرد.
مهندس حسین پور در این بازدید ضمن تاکید بر اهمیت پروژه های در دست احداث در منطقه تبادکان گفت: منطقه تبادکان با توجه به رشد جمعیت دانش آموزی و ساخت و سازها در اولویت  تمامی برنامه های اداره کل نوسازی مدارس  استان قرار دارد و تمام سعی و تلاش خود را در رفع کمبود فضای آموزشی این منطقه  به کار گرفته ایم.
علی ابری اول مدیر آموزش و پرورش منطقه تبادکان  در حاشیه این بازدید در خصوص  پروژه های در دست ساخت منطقه تبادکان گفت: در حال حاضر 20 پروژه خیر ساز و حدود10مورد فضای آموزشی دولت ساز در دست احداث می باشد.
علی ابری مشکل عمده منطقه تبادکان را از لحاظ فضای آموزشی،افزایش و رشد ناگهانی جمعیت دانش آموزی  برشمرد و افزود: با توجه به مهاجرت به حاشیه شهر و ساخت شهرک های زیادی که در حاشیه شهر مشهد در حال  انجام است می بایست برنامه ریزی لازم جهت تامین فضای آموزشی در این منطقه بزرگ انجام پذیرد. 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی