به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، در  چهارمین روز از هفته دولت جمعی از مسئولین شهرستان جوین طی مراسمی نمادین کلنگ آغاز احداث پروژه دارالقرآن حضرت امیرالمومنین(ع) شهرستان جوین را به زمین زده اند.
زمین این پروژه به مساحت 220 مترمربع  توسط بانوی خیرقرآنی خانم عالیه براتی به اداره آموزش و پرورش شهرستان جوین اهدا شده است. قابل ذکر است این فردنیک اندیش مبلغ دویست میلیون ریال نیز برای آغاز این پروژه اختصاص داده است.
در حاشیه این مراسم کیامنش مدیرآموزش و پرورش جوین ضمن تبریک هفته دولت،از زحمات و کار ارزشمند این خیر نیک ندیش قدردانی نمود و گفت:در گذشته مکان ثابتی برای دارالقران وجود نداشت و هرساله مکان آن با توجه به امکانات و شرایط این اداره تغییر می کرد که با عنایت این فرد خیر قرآنی مشکل متغیر بودن مکان دارالقرآن حضرت امیرالمومنین(ع) مرتفع خواهد شد.
وی افزود: امیدوارم هرچه سریعتر این مکان مقدس ساخته و اماده استفاده شود تا بتوان طبق منویات مقام معظم رهبری به امر آموزش قرآن که کاری با ارزش در  دین مبین اسلام است و تربیت حافظان و قاریان توانمند از میان نونهالان و نوجوانان و جوانان پرداخت.
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی