به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، حسن امیری مدیر آموزش و پرورش خواف با اعلام خبر فوق گفت: در شهرستان خواف صنایع معدنی فعال هستند و خود ظرفیت بالایی برای مشارکت این شرکت ها در حوزه مدرسه سازی و مدرسه یاری را فراهم ساخته است.
وی افزود: در این راستا با رایزنی های صورت گرفته با شرکت صنایع فولاد سنگان خراسان ، این شرکت تفاهمنامه ساخت 24 کلاس درس با زیربنای 770 مترمربع را با اداره کل نوسازی مدارس و آموزش پرورش منعقد نمود.
امیری افزود: با توجه به اولویت بندی نیازهای شهرستان، مدارس روستاهای خلیل آباد (4کلاس)، نصرآباد (2 کلاس)، صیدآباد (4 کلاس)، سده (4 کلاس)، چاه شور (2 کلاس و سرویس بهداشتی)، مژن آباد ، حسین آباد و نیازآباد (هرکدام دوکلاس) به شرکت فولاد سنگان خراسان معرفی شده اند.
مدیر آموزش و پرورش خواف تصریح کرد: شرکت معدنی آذران و شرکت صنایع معدنی مانا ، شرکت فولاد سنگان خراسان را در این پروژه خیرخواهانه همراهی خواهند کرد.
وی در پایان از همراهی های محمود نگهبان سلامی نماینده مردم خواف و رشتخوار و محمدرضا پهلوان نژاد فرماندار خواف برای جذب صنایع شهرستان در این خصوص تقدیر کرد.

 

روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی