به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، مهندس حسین پور مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی در اجلاس روسای ادارات آموزش و پرورش سطح استان با اشاره به توجه ویژه دولت به استاندارسازی تاسیسات گرمایشی  مدارس گفت:  دراین راستا از سال 92 تاکنون تاسیسات گرمایشی تعداد 3000 مدرسه با هزار میلیارد ریال اعتبار استاندارد سازی شده است.
وی افزود: در کل دستگاههای اجرایی استان خراسان رضوی در سال 95 ، 480 پروژه به بهره برداری رسیده که 128 پروژه مربوط به اداره کل نوسازی مدارس بوده است.
مهندس حسین پور با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان این اداره کل جهت آماده سازی پروژه ها گفت: از هفته دولت تا مهرماه تعداد 63 پروژه با 345 کلاس با زیربنای 35000 مترمربع و هزینه ای بالغ بر 250 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود : در سال 95 حدود 170 هزار مترمربع از فضاهای پشت بام  مدارس ایزوگام شده و حدود 80 هزار مترمربع از محوطه مدارس نیز آسفالت شده است که انشاا... در این راستا  امسال هم اقدامات خوبی صورت خواهد گرفت.
مدیرکل نوسازی مدارس استان در پایان سخنان خود توصیه هایی به منظور بهره برداری و استفاده بهینه از فضاها بویژه تاسیسات گرمایشی ارائه نمود. 
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی