به گزارش روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، آیین کلنگ زنی احداث نمازخانه آموزشگاه نواندیش و صمدی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
 نبی پور فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان گناباد در این مراسم گفت: افتتاح پروژه های مختلف در هفته دولت بخاطر ارائه گزارش به مردم و امیدوار سازی و ایجاد امید به آینده در جامعه است که امام راحل نیز به این نکته اشاره فرموده اند.
نبی پور افزود: دولت از بطن خود مردم است و در کارهای بزرگی که در حوزه های مختلف انجام می شود اگر حضور مردم نباشد، دولت موفقیتی کسب نخواهد کرد.
محمدپور مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد نیز ضمن تبریک هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت مغتنمی برای بیان دستاوردهای دولت است تا مردم نیز با اقدامات انجام شده در هر حوزه بیشتر آشنا شوند.
مدیر آموزش و پرورش گناباد افزود: کار بزرگ خیرین مدرسه ساز مصداق بارز نیکوکاری و نیک اندیشی در جامعه است و این نیک اندیشان انسانهای بزرگی هستند که در راه اشاعه علم و دانش و فراهم آوردن زمینه های رشد و توسعه فرهنگ این سرزمین نقش آفرین بوده اندو از این جایگاه ارزشمند بهره مند شده اند.

محمدپورافزود: خیرین مدرسه ساز بازوان توانمند مجموعه آموزش و پرورش هستند و خوشبختانه به همت خیرین اقدامات بسیار خوبی در حوزه ساخت و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی انجام شده است و همواره مجمع خیرین مدرسه ساز گناباد جزو فعالترین مجمع های کشور و استان بوده است.

محمد پور افزود: نمازخانه آموزشگاه صمدی و نواندیش با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون ریال  و به همت خیر نیک اندیش جناب آقای قاسمی  و به یادبود فرزندشان مرحوم مهدی قاسمی و با مشارکت اداه کل نوسازی مدارس خراسان رضوی احداث خواهد شد.
لازم به ذکر است  پروژه ی توسعه دوکلاسه آموزشگاه شاهد بهلول که به همت خیر نیک اندیش سرکار خانم صادقی مادر شهید والا مقام علی اصغر باقری و با هزینه ای بالغ بر چهارصد میلیون ریال احداث گردیده است نیز با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین افتتاح شد.
 

 
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی