به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، در آخرین روز از هفته دولت وهمزمان با گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی وباهنر و با حضور مسئولین شهرستان،کلنگ احداث نماز خانه خیرساز دبیرستان پسرانه متوسطه دوم  استعدادهای درخشان شهید بهشتی به زمین زده شد.
 پروژه خیرساز نمازخانه دبیرستان پسرانه متوسطه دوم  استعدادهای درخشان شهید بهشتی در زمینی به مساحت 144متر مربع وبا هزینه ای بالغ بر700میلیون ریال توسط خیرین نیک اندیش به بهره برداری خواهد رسید.
سعادتمند مدیرآموزش و پرورش کاشمرگفت:وقتی خیرین مال خود را در راه خدا انفاق می کنند و آنرا به بهترین شیوه که همان ساخت مدرسه است انفاق می کنند مادامی که در این مدرسه تحصیل می شود آنان نیز در ثواب علم آموزش شریک هستند.
وی افزود: خیرین به عنوان بازوان حمایتی دولت نقش عمده ای در جبران کمبودهای فضاهای آموزشی داشته و زیرساخت های آموزشی را فراهم می کنند .
مدیرآموزش وپرورش کاشمرضمن تشکرو قدردانی ویژه از همراهی و مساعدت خیرین شهرستان با این مدیریت گفت: حضور نیکوکاران به عنوان پشتوانه محکم خدمات آموزشی وپرورشی همواره موجب انگیزه و رغبت برای خدمت رسانی بیشتر بوده است.
شایان ذکر است هزینه ساخت این نمازخانه با همراهی خیرین و همکاران این آموزشگاه تامین وتا پایان  
سال جاری افتتاح خواهد شد.

 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی