به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی،  با حضور مسئولین ،کلنگ آموزشگاه خیر ساز 6کلاسه شهید منا حاج محمد ابراهیم احمد آبادی در روستای احمد آباد به زمین زده شد
حجه الاسلام اسماعیل زاده امام جمعه شهر عشق آباد با تکریم این عمل خداپسندانه گفت: این خانواده راه پدر شهید خود را ادامه داده و با ساخت این آموزشگاه نام و یاد ایشان را برای همیشه ماندگار کردند.
حسین مهرآبادی رئیس آموزش و پرورش منطقه میان جلگه نیز در سخنانی ضمن تقدیر از تصمیم بزرگ این خانواده در واگذاری دیه مرحوم جهت ساخت آموزشگاه 6 کلاسه ابتدائی در روستای محل زندگی ایشان ،اظهار داشت افراد بزرگ تصمیمات بزرگی نیز می گیرند اینان دلی دریائی دارند و اقداماتی ماندگار در راستای تحول زندگی فرزندان این آب و خاک می گیرند.
وی افزود : هم اکنون چندین آموزشگاه خیر ساز در منطقه درحال ساخت می باشد که انشاالله به حول الهی به زودی به بهره برداری می رسند.
مهرآبادی در ادامه گفت:کمک خیرین به آموزش و پرورش قدم بزرگی در راستای تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید است و ما نیز بنا بر تاکید مقام عالی وزارت مبنی بر توسعه مشارکت های مردمی به دنبال جلب نظر بیشتر شما عزیزان و جذب کمک های خیرین عزیز هستیم که همیشه یاریگر و پشتیبان امر خطیر آموزش و پرورش بوده و هستند
. 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی