به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در تمامی زمینه ها گفت: دولت تدبیر و امید را باید دولت تمام ساحتی نامید.
وی افزود: ایجاد ۷۰۰ هزار فرصت شغلی در هر سال، احیا و بازسازی ۷۰ درصدی صنایع، طرح تحول سلامت و  احداث ۵۹ هزار مسکن مهر در دولت تدبیر و امید  از دستاوردهای دولت می باشد.
معاون استاندار  با اشاره به سه نوع مشارکت در آموزش و پرورش گفت: اولین نوع مشارکت در آموزش و پرورش مشارکت درونی یا همان مشارکت معلمان، دانش آموزان، اولیا و مدیران است که در قالب پارلمان های مدام در استان تبلور یافته است.
حسینی مشارکت دستگاه ها در آموزش و پرورش را نوعی دیگر از مشارکت دانست و افزود: طرح نظام نامه مشارکت دستگاه ها با آموزش و پرورش تدوین شده است و امید است بزودی در استان اجرایی شود.معاون استاندار سومین نوع مشارکت را مشارکت خیرین و مردم دانست و گفت: بیش از ۱۰۰ هزار کلاس درس در کشور پس از انقلاب توسط خیرین ساخته شده است و در استان نیز بیش از ۲ هزار مدرسه توسط خیرین ساخته شده است.
وی افزود: یک سوم مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است و در استان خراسان رضوی ۸۰ درصد مدارس استثنایی به دست توانمند خیرین راه اندازی شده است.
حسینی در پایان تصریح کرد: خیرین در قلب آموزش و پرورش جای دارند و قلب تپنده آموزش و پرورش هستند.
شایان ذکر است مدرسه شش کلاسه دهستان باسفر، شهرستان رشتخوار با نشارکت خیرمدرسه ساز آقای میریزدی و اداره کل نوسازی مدارس استان احداث خواهد شد.روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی