به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، آیین افتتاح دبستان خیر ساز سید محمد رضا محمودی هاشمی با حضور محمدرضا خوش نیت معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مشهد، معاونین اداره کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز و جمعی از خیرین و مردم برگزار شد.
مهندس مهدی محمدپور معاون اجرایی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی در حاشیه این مراسم گفت: دبستان 13 کلاسه زنده یاد سیدمحمد رضا محمودی هاشمی با مشارکت فرزند مرحوم سرکارخانم منصوره محمودی هاشمی و اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی با زیربنای 1122 مترمربع در زمینی به مساحت حدود 3000مترمربع به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: این پروژه دارای 13 کلاس درس ، 3 اتاق اداری، نمازخانه ، موتورخانه و 6 چشمه سرویس بهداشتی و آبخوری و سرایداری می باشد.
محمدپور با اشاره به انجام 2000مترمربع محوطه سازی در این پروژه گفت: برای احداث این پروژه مجموعا 13 میلیارد ریال هزینه شده که 30 درصد توسط خیر محترم و 70 درصد از محل اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی هزینه شده است.
گفتنی است پیمانکار این پروژه شرکت ساختمانی پایاب بتن دشت بیاض بوده که در زمانی حدود 7 ماه این پروژه را با نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان به پایان رسانده است.

 
                                                                                                                 
 
 
 
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی