به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، با حضور جمعی از مسئولین استانی، خدادادی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان و مردم شهر تربت حیدریه دبستان پسرانه شکوه با مشارکت خیّر نیک اندیش دکتر وزیری نژاد و اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
خدادادی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی طی سخنانی ضمن تشکر از کمک های نیک اندیشانه این فرد نیکوکار، از تکمیل ۷۰ پروژه آموزشی ظرف 6 ماهه اول امسال با اعتباری بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال در استان خبرداد.
وی افزود: سهم خیرین ازاین پروژه ها۴۰ درصد بوده است و استان خراسان رضوی به این لحاظ توانست رتبه اول کشور را از آن خود کند و با اشاره به وضعیت سرانه فضاهای آموزشی در استان گفت: متوسط کشوری سرانه فضاهای آموزشی 2/5 متر مربع است که این عدد در استان 5/4 مترمربع به ازای هر دانش آموز می باشد.
گفتنی است این دبستان به نام مادر محترم این خیّر، زنده یاد شکوه حریریان با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد در زمینی به مساحت 1500 مترمربع و 900 مترمربع زیربنا در سه طبقه احداث شده است.
 
 

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی