به گزارش روابط عمومی  اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی ، آیین کلنگ زنی سالن ورزشی خیرساز مهندس مروج در ناحیه 7 مشهد با حضور دکتر پورجاهد معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش ،کمالی رییس آموزش و پرورش ناحیه7  مشهد و خیرنیک اندیش مهندس مروج برگزار شد .
در این مراسم دکتر پورجاهد معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن تشکر از خیر نیک اندیش مهندس مروج گفت : مهندس مروج به طور زنجیر وار سالن های ورزشی استاندارد و با بهترین امکانات را در سطح استان شروع به احداث کرده اند .
پورجاهد بیان داشت : خیرین ما جزء بهشتیان روی زمین هستند و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری ان ها اقدام و عمل را با هم انجام می دهند .
وی افزود : یکی از بخش هایی که می تواند خیلی موثر باشد در امر وظایف ما بحث فعالیت های ورزشی و تربیت بدنی است .
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش  استان یکی از مأموریتهای آموزش و پرورش را فراهم کردن زمینه را برای رشد و تربیت همه جانبه دانش آموزان بیان کرد.
این مقام مسئول اظهار داشت باید خیرین محترم و بخش مشارکت ها در احداث فضاهای ورزشی به کمک بیایند .
در پایان خیر نیک اندیش محترم جناب مهندس مروج طی سخنانی بااشاره به اهمیت تریت بدنی و ورزش برای دانش آموزان  اعلام کرد انشاالله به فضل الهی تا پایان امسال این سالن را افتتاح می شود.
گفتنی است این سالن ورزشی با 1575مترمربع و حدود 15میلیارد ریال هزینه در زمینی به مساحت 2500مترمربع در بلوار حجاب مشهد احداث خواهد شد. 


              
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی