به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، با حضورمسئولین محلی، خدادادی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان، طاهریان مدیر  آموزش و پرورش کاشمر و جمعی از مردم، دبیرستان پسرانه دوره اول مرحوم محمد اشرفی که با همت فرزندان مرحوم اشرفی ساخته شده، در روستای عشرت آباد  شهرستان کاشمر به بهره برداری رسید.
خدادادی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی طی سخنانی ضمن تشکر از حمایت مسئولان استانی، از تلاش های صورت گرفته توسط خیرین که به یاد پدرشان این مدرسه را ساخته اند، قدردانی نمود.
وی با بیان اینکه بسیاری از خیرین استان به یاد والدین خود اقدام به ساخت پروژه‌های آموزشی کرده‌اند، خطاب به دانش آموزان گفت: لازم نیست حتماً مدرسه‌ای با این وضع و قیمت بسازید بلکه اگر به هم نوع خود کمک کرده و در جامعه مفید واقع شوید، نوعی خیرات است و به جایگاهی خواهند رسید که می توانند منشا خدمات بزرگی برای دیگران شوند.
وی افزود: این اداره کل تمام سعی و تلاش خود را با عنایات باری تعالی جهت بهسازی و توسعه فضاهای آموزشی انجام می دهد و در همین راستا ابتدای مهر امسال بالغ بر500 کلاس درس به بهره برداری رسیده که مقام اول کشور را از این لحاظ کسب کرده ایم.
گفتنی است این دبیرستان که به نام زنده یاد محمد اشرفی نام گذاری شده ، توسط فرزندان ایشان و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی با 280مترمربع زیربنا با سه کلاس با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان در زمینی به مساحت 1200 مترمربع احداث شده است.


                               

                               

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی