به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در آیین کلنگ زنی این مدرسه، خیرین را سرمایه‌های ارزنده کشور دانست و خاطر نشان کرد: مردم ایران اسلامی مردمی جهادگر و فرهنگی هستند که با حضور ارزشمند خود در عرصه های مختلف علمی موجبات توسعه پایدار نظام را فراهم کرده اند.
احمد علی موهبتی در ادامه تصریح کرد: خیران مدرسه ساز همواره با اقدامات ارزشمند خود برای توسعه زیر ساخت های آموزشی تلاش می کنند و آینده ای روشن برای دانش آموزان رقم می زنند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه با بیان این که میزان مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی در چند سال اخیر در تربت حیدریه رشد قابل توجهی داشته است، خاطر نشان کرد: تربت حیدریه با پیشینه خوبی که با همت خیران در امر مدرسه‌سازی داشته، یکی از شهرستان هایی است که در این امر پیشگام است.
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه نیز در این مراسم با بیان این که خیران مدرسه ساز با وقف مال و ثروت خود نقش بسیار مهمی در توسعه دانش، علم و تربیت اسلامی در در جامعه دارند اظهار داشت: اثر بخشی نظام آموزشی، ارتقای کیفیت تعلیم و تربیت و همچنین گسترش عدالت آموزشی از جمله نتایج ارزشمند خیران مدرسه ساز است.
شایان ذکر است این فضای آموزشی 4 کلاسه در دهستان منظر به مساحت 200 متر و اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال و با مشارکت 100 درصدی خیر نیک اندیش احداث می شود.

 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی