به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، در ایام ا... دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی وطی مراسمی با حضورخانواده معظم شهید والامقام عبدی ،امام جمعه ، فرماندار، مدیرآموزش وپرورش ومسئولین ادارات ونهادها، کلنگ سالن چندمنظوره شهید عبدی دردبیرستان دخترانه حضرت خدیجه (س) شهرستان خلیل آباد به زمین زده شد.
صداقتی مدیرآموزش وپرورش خلیل آباد دراین مراسم بااشاره به اینکه در طول ۴ سال گذشته بالغ بر ۱۳ نمازخانه کلنگ زنی شده است، اذعان کرد: ۳ نماز خانه در حال ساخت وجود دارد که بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
صداقتی با بیان اینکه نمازخانه ای که به یادبود سردار شهید محمد رضا عبدی در دبیرستان حضرت خدیجه (س) کلنگ زنی شد، عنوان کرد: استارت اولیه ساخت این نمازخانه با کمک خواهر شهید عبدی شروع گرفت و ان شاء الله ادامه کار نیز با کمک خیرین انجام خواهد شد.
وی همچنین در ادامه تشریح کرد: این نمازخانه با متراژ ۱۸۰ مترمربع ساخته خواهدشد و از آن به عنوان سالن چندمنظوره برای فعالیت های فرهنگی دانش آموزان استفاده خواهد شد.
این مقام مسئول ابراز کرد: ۱۵۰ میلیون تومان برای ساخت و تجهیز این نمازخانه در نظر گرفته شده است که بیش از ۶۰ درصد تجهیزات و امکانات پروژه نیز تأمین شده است.
 

 
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی