معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان رضوی در مراسم بهره برداری از این فضای آموزشی در جمع مردم و مسئولان اظهار داشت: این چهارمین فضای آموزشی است که با مشارکت موسسه خیریه و مسجد و مدرسه ۱۱۰ آیت الله مکارم شیرازی و اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان رضوی احداث و به بهره برداری می رسد.
محمدرضا خدادادی عنوان کرد: در مباحث عمرانی از سال گذشته تاکنون بیش از ۲۱ پروژه آموزشی به مساحت شش هزار متر مربع و با ۷۰ کلاس درس و با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان با همکاری مردم و خیرین مدرسه ساز در شهرستان مرزی تایباد به بهره برداری رسیده است.
وی با تجلیل از موسسه خیریه و مدرسه ۱۱۰ آیت الله مکارم شیرازی در کمک به ساخت دبیرستان چهار کلاسه کوثر هدایت ۳ روستای اسد آباد دربند افزود: بزودی کار آسفالت این مدرسه و مدارس روستای سمنگان و شهر کاریز از محل اعتبارات توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی انجام خواهد شد.
این مقام مسئول ادامه داد: از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد۱۰۳ پروژه آموزشی با ۵۵۱ کلاس درس و ۶۴ هزار مترمربع زیربنا و اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان هزینه در استان خراسان رضوی انجام شده است.
خدادادی یکی از برنامه های اداره کل نوسازی مدارس را ،راه اندازی سامانه گرمایشی در سطح مدارس استان ذکر کرد و اظهار داشت: امیدواریم تا سال ۹۸ جشن پاکسازی مدارس استان از بخاریهای نفتی و... را داشته باشیم و همه مدارس ما از سیستم گرمایشی استاندارد بهره مند گردند
.

                        
  روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی