به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، در 21 بهمن ماه و با حضور مسئولین کشوری و استانی آیین  کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه در گناباد انجام شد.
مهندس هاشمی نسب معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور، مهندس رسولیان سرپرست حوزه معاونت امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی  مهندس محمدپورمعاون اجرایی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی   از مهمانان این مراسم بودند.کلنگ زنی آموزشگاه 6 کلاسه مرحومه حوا قاسمی با اعتباری بالغ بر 630 میلیون تومان در روستای خیبری با حضور فرماندار محترم و مهمانان در زمینی به مساحت 4هزار متر مربع به عنوان اولین پروژه انجام گردید. این پروژه با مشارکت 50درصدی خانواده ی مرحوم قاسمی و اداره کل نوسازی مدارس استان اجرا خواهد شد.
 کلنگ زنی آموزشگاه 12 کلاسه مرحوم قاسمی و مرحومه عطایی در نوغاب و اعتباری حدود یک میلیارد تومان در زمینی به مساحت 4500مترمربع با مشارکت 50 درصدی خانواده این مرحومین و اداره کل نوسازی مدارس استان، افتتاح نماز خانه و کتابخانه در آموزشگاه خیرساز سید جعفر ذبیحی  و هزینه 300 میلیون تومان در دو طبقه با زیربنای 180 متر مربع که با مشارکت این فرد خیر و اداره کل نوسازی مدارس احداث شده  ازجمله پروژه های افتتاح شده و کلنگ زنی شده گناباد بودند.
مهندس هاشمی نسب معاون  فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در این مراسم با اشاره به لزوم مشارکت بیش از پیش خیرین مدرسه ساز گفت: بحمد ا... خیرین و مردم عزیز تاکنون اقدامات خوب و اثرگذاری در بحث مشارکت در مدرسه سازی داشته اند.
وی افزود: خیرین در حقیقت برای آینده فرزندان خودشان و آینده کشور در مدرسه سازی مشارکت می کنند.
وی تصریح کرد: خیرین عزیز از میان کارهای خیر متعدد ترجیح داده اند، فضای ماندگار برای تعلیم و تربیت دانش آموزان بنا کنند.

 
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی