به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، باحضور علی طاهریان مدیرآموزش وپرورش - تعدادی از فرهنگیان و مردم،مراسم افتتاحیه کارگاه کامپیوتر وهمشمند سازی یک کلاس درس برگزار شد
در این مراسم علی طاهریان ضمن تقدیر وتشکر از زحمات مدیر ویکایک همکاران آموزشگاه مذکور،گفت:من به وجود وداشتن چنین همکاران پرتلاش و عزیزی افتخار می کنم.
وی ضمن تاکید بررفتار درست وبرخورد صحیح افزود:اخلاق ورفتار حسنه،خصلت های زیبا و صفات پسندیده، انسان را خسته نمی‌کنند؛ چون بالا هستند و باید به سمت بالا قدم برداشت، اخلاق و نجابت و بزرگواری، بهترین روش است.
طاهریان در ادامه با بیان اینکه جهاد مال در ساخت مدرسه ویاری مدرسه توفیقی است که نصیب هرکس نمی شود ادامه داد: انسان هنگامی که به این باور و یقین رسید که اهدای بخشی از مال خود در جهت گسترش علم و دانش، هزینه کردن و از دست دادن مال نیست، آنگاه خیّر و نیکوکار می‌شود و به راحتی اموال خود را صرف امور خیر همچون مدرسه‌سازی می‌کند.
وی افزود:مدرسه سازی ومدرسه یاری کار حسنه و پسندیده ای است، که در آیات و روایات نیزبر اهمیت احسان و نیکوکاری تاکید ویژه ای شده است و خداوند نیز محسنین را دوست دارد.
 
 
 

 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی