به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی،  بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار شهرستان خلیل آباد ، باحضور خدادادی معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی ، عصمتی معاون فرماندار، صداقتی مدیرآموزش وپرورش خلیل آباد، جمعی ازمسئولین و خیرین نیک اندیش شهرستان در اردوگاه تربیتی شهید جعفریان خلیل آباد برگزار شد. معاون پشتیبانی ، توسعه  مدیریت اداره کل نوسازی مدارس استان در این جشنواره طی سخنانی با اشاره به آیه 177سوره بقره گفت:خیرین مدرسه ساز از مال خودانفاق می کنند تا دانش آموزان و فرزندان این مرز و بوم از فضای مناسب و ایمن برای کسب علم و دانش بهره مند شوند.
وی بااشاره به اقدامات خوب خیرین مدرسه ساز برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهرستان خلیل آباد از زحمات و مساعدت های آنان تشکر و ابراز امیدواری کرد در سایر شهرها نیز خیرین و مردم، دولت را برای تکمیل فضاهای نیمه تمام یاری نمایند.
محمدرضا خدادادی با اشاره به اقدامات خوب انجام گرفته در سال 96 گفت: در سال گذشته تعداد 103 پروژه با 550 کلاس در سطح استان به بهره برداری رسید که از این لحاظ مقام اول کشور را داریم.
در این همایش ،همچنین  صداقتی مدیر آموزش وپرورش خلیل آباد نیزطی سخنان به تشریح فعالیتها واقدامات انجام شده درحوزه نوسازی وبهسازی فضاهای آموزشی وکمکهای بزرگ خیرین نیک اندیش پرداخت وگفت : با همت خیرین مدرسه ساز شهرستان و اداره کل نوسازی مدارس ، امروز می توانیم بگوییم درطول پنجاه ودو ماه گذشته ، بالغ بر 32 پروژه کوچک وبزرگ کارشده است .
وی با بیان اینکه 7500 مترمربع به فضاهای آموزشی و پرورشی شهرستان درطول 52 ماه گذشته افزوده شده است ، بیان کرد : امروز باافتخارمی توانیم بگوییم که در سایه تلاش وهمدلی خیرین ومساعدت اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی ، پروژه آموزشی نیمه تمام درشهرستان نداریم و ازفقر نسبی کمبودفضای آموزشی درشهرستان عبور نموده ایم .
شایان ذکراست که دراین جشنواره ، تفاهم نامه های ساخت 
سالن چند منظوره شهید عبدی دردبیرستان دخترانه حضرت خدیجه (س) ودبستان 6 کلاسه روستای سعدالدین به امضا رسید .

 روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی