به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی، جاسم حسین پور مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی با بیان این مطلب درباره این پروژه گفت: این پروژه دبستانی 3 کلاسه با 200 متر مربع زیربناست که با مشارکت خیر مدرسه ساز سرهنگ محمدمهدی فرمنش و اداره کل نوسازی مدارس آغاز شده است.
وی افزود: این دبستان 3 کلاسه حدود 200 میلیون تومان هزینه دارد که 80 میلیون تومان  معادل 40 درصد اعتبار لازم به همت خیرمدرسه ساز تامین و مابقی توسط اداره کل نوسازی مدارس تامین خواهد شد.
حسین پور با قدردانی از همت این خیر مدرسه ساز درباره این نیکوکار گفت: سرهنگ فرمنش نه تنها درجبهه های جنگ و دفاع مقدس ایثار و فداکاری کرده است بلکه اکنون که از فرماندهی تیپ 3 لشکر77 پیروز ثامن الائمه به افتخار بازنشستگی نائل شده است به یاری جبهه فرهنگی برخواسته و خیر مدرسه ساز شده است.
وی گفت: حضورسرهنگ فرمنش نشان می دهد که این خیر مدرسه ساز هم چنان از خودگذشتگی و ایثار می کند تا فرزندان این مرزو بوم در آرامش خاطر و امنیت در بهترین کلاس ها، درس بخوانند.
برای برچیده شدن ریشه جهل از ایران
سرهنگ فرمنش در مراسم آغاز احداث این دبستان 3 کلاسه گفت: امیدواریم با اقدامات خیرخواهانه مردم و ساخت مدارس، ریشه جهل و بیسوادی از ایران عزیز برچیده شود و شاهدسربلندی و آبادانی این مرز وبوم باشیم.
وی ادامه داد: از دانش آموزان می خواهم در فضای آموزشی که ساخته می شود نهایت تلاش خود را  بعمل آورند  و در نگهداری مدارس دقت لازم را داشته باشند تا سرمایه های کشور برای آیندگان نیز باقی بماند.
سرهنگ فرمنش تصریح کرد: امیدوارم با همکاری اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی که همیشه در کنار خیرین مدرسه ساز هستند، این مدرسه تا مهر ماه به بهره برداری برسد.

 

 
 روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی