به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، دکتر مهرالله رخشانی مهر در مراسم افتتاح این پروژه که با حضور جمعی از مسئولین و مردم برگزار شد .طی سخنانی با اشاره به اقدامات سازمان نوسازی مدارس در راستای احداث پروژه های آموزشی و پرورشی گفت: امیدواریم این استخر شنا که با اقدامی پسندیده به نام شهید مدافع حرم نامگذاری شده اثرات تربیتی و معنوی خوبی برروی دانش آموزان عزیز داشته باشد. وی افزود امیدوارم دانش آموزان عزیز ادامه دهنده راه این شهدای والامقام که نقش و جایگاه بالایی در دفاع از حریم و امنیت کشور داشته اند، باشند.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور یکی از اولویت های سازمان را تکمیل پروژه های نیمه تمام عنوان کرد و افزود: با تلاش همکارانمان در سراسر کشور مهرماه امسال تعداد 7000 کلاس درس به فضاهای آموزشی کشور افزوده خواهد شد. که نسبت به چندسال گذشته از رشد بالایی بخوردار است.
معاون عمرانی وزیر همچنین نقش خیرین مدرس ساز را نیز ارزنده توصیف کرد و گفت: تعهدات امسال خیرین در جشنواره ها نسبت به سال گذشته از 18درصد رشد برخوردار بوده است.
وی ادامه داد: دولت هم اعتبارات خوبی را در سال 96 و 97 به تکمیل پروژه های خیرین اختصاص داده که از این لحاظ نیز کارخوبی صورت گرفته است.
گفتنی است استخر دانش اموزی شهید سمائی فیض آباد مه ولات با 1310مترمربع زیربنا و فضاهای سونای خشک و بخار – جکوزی و اتاقهاوفضاهای جنبی از محل اعتبارات دولتی و در زمین به مساحت 35000مترمربع احداث شده است.
 


 

                           
 
 

 

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی