به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی،مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار گفت: یک باب مدرسه در روستای بندازبک بخش جنگل شهرستان رشتخوار با همت و مشارکت خیر نیک اندیش تهرانی بنا خواهد شدمحمدقاسم پور افزود: روزگذشته تفاهم نامه ساخت یک باب آموزشگاه متوسطه اول توسط  خیر نیکوکار مدرسه ساز جناب آقای سیدناصر دبیرسیاقی به امضا رسید و خوشحالیم که امروز مادر جمع مردم شریف و خونگرم روستای بندازبک شاهد کلنگ زنی این آموزشگاه هستیم.
قاسم پور ضمن قدردانی ویژه از حضور و پشتیبانی امام جمعه شهر جنگل، فرماندار، فرهنگیان و مردم شهرستان، این  حمایتها و دغدغه ها را موجب دلگرمی و تسریع در برنامه ها و پیشرفت های آموزشی و پرورشی شهرستان دانست و جذب و ورود خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار را از جمله نتایج آن عنوان نمود.
ایشان اقدام خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار را عملی خداپسندانه و آینده نگری همه جانبه و بزرگ عنوان نمود و حاصل آن را برای کشور و منطقه مبارک اعلام نمود و ازاقدام ماندگار خانواده دبیرسیاقی تشکر کرد.
در ادامه امام جمعه جنگل با ذکر آیات و روایاتی اهمیت علم و تربیت را تشریح نمود و عمل خیرین مدرسه ساز را صدقه جاریه خواند.
حجت الاسلام توکلی از برنامه ها و فعالیت های اثر بخش و قابل توجه آموزش و پرورش شهرستان در بخش جنگل قدردانی نمود و گفت؛ اقدام خیرین  بزرگ خانواده محترم  دبیرسیاقی در خاطرات دانش آموزان و مردم بندازبک و شهرستان رشتخوار خواهد ماند.
خیر نیک اندیش سید ناصر دبیرسیاقی هم مدرسه سازی و خدمت به دانش آموزان را افتخاری بزرگ و هدیه خدا اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود که بتواند کوشش خود را در راه مدرسه سازی و کمک به دانش آموزان بکار گیرد.
در پایان کلنگ مدرسه مذکور به زمین زده شد .

                 

 
روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیزمدارس خراسان رضوی