به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، آیین افتتاح آموزشگاه چهارده معصوم (ع) روستای باسفر با حضور فرماندار ، مسئولین شهرستان ، خانواده سید مجید میریزدی (خیر مدرسه ساز) و جمعی از فرهنگیان، دانش آموزان و اهالی روستای باسفر برگزار شد.
فرماندار شهرستان رشتخوار ضمن قدردانی از اقدام خداپسندانه خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار گفت: امروزه افرادی هستند که با نگاه دغدغه مندانه به حساس ترین و بزرگ ترین نهاد سرنوشت ساز کشور یعنی نظام آموزش و پرورش دغدغه جدی دارند.
خالقداد عرب افزود: خانواده محترم میریزدی با اقدامی ماندگار الگویی شدند تا نهضت مدرسه سازی و مدرسه یاری در شهرستان ادامه یابد و به شایستگی در پیشرفت  های آموزشی و پرورشی در تربیت نسل آینده ایران اسلامی مشارکت کردند.
فرماندار شهرستان رشتخوار اقدامات خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار و کوشش فرهنگیان و دانش آموزان را نقطه عطفی در ناامید کردن دشمنان نظام و کشور دانستند.
در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار با تشکر از اقدام نیک اندیشان و خداپسندانه خیرین مدرسه ساز گفت: خدا را شاکریم که با تلاش ها و کوشش های جمعی و خرد اجتماعی توانسته ایم نهاد آموزش و پرورش شهرستان را به عنوان دغدغه عمومی تبدیل کنیم که این خود ثمرات و برکات زیادی در پیشرفت های آموزش و پرورش داشته است.
قاسم پور ضمن تقدیر از همکارای و مساعدت ویژه مسئولین عالی رتبه و بویژه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان، تربیت نسل آینده را تربیتی مفید برای حال و آینده کشور دانست و آن را حیاتی و مهم اعلام کرد و نیز اقدام خیرین مدرسه ساز ، مدرسه یار و دانش آموز یار را اقدامی ضروری و کلیدی خواند.
ایشان افزودند: علاوه بر پیشرفت های مهم آموزشی و پرورشی شهرستان اقدامات زیادی نیز در امر ساخت، توسعه و تجهیز و امورات عمرانی مدارس انجام شده است که نقش خیرین پررنگ و بی سابقه می باشد.
محمد قاسم پور گفت: چهل چراغ های ماندگار در دیار چهل ماه شهرستان فروغ آفتاب ( شهرستان رشتخوار) روشن شده است و امروز نیز چهل چراغی دیگر توسط خیر نیک اندیش و بلند همت سید مجید میریزدی جاودانه روشن خواهد شد.
لازم به ذکر است مدرسه شش کلاسه روستای باسفر که کلنگ آن در تابستان 1396 به زمین خورده بود با اعتبار بالغ بر هفتصد میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید
.

 
                              
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی