به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، در نشست ستاد اجرایی همایش که صبح امروز با حضور اعضای کمیته ها در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
 جاسم حسین پور با اشاره به برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز کشور در مشهد ، آن را موهبتی الهی و فرصتی مغتنم برای خدمت به زائرین بارگاه حضرت رضا علیه السلام بر شمرد.
مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی با اشاره به عملکرد ستاد اجرایی همایش اظهارداشت : مراحل مقدماتی این گردهمایی از مرداد ماه سال جاری آغاز و اقدامات مناسب و ارزنده‌ای تا به امروز انجام شده است.
وی افزود: با دستگاه‌های اجرایی شهرستان تعاملات مفیدی انجام شده و با حمایت مسئولین و تلاش همکاران این اداره‌ کل امیدواریم همایش و تکریم در خور شأن خیرین مدرسه‌ساز برگزار نماییم.
حسین‌پور با تاکید بر نکوداشت خیرینی که از سراسر کشور به مشهد مقدس می‌آیند اظهار داشت: کمک خیرین به امر مدرسه سازی بسیار مهم بوده و غیر قابل انکار می باشد ، از این رو رضایت خیرین از برگزاری این همایش حائز اهمیت است و باید تلاش کنیم این رضایت مندی حداکثری باشد و زائرین شهر مقدس مشهد با خاطره‌ای خوب این شهر را ترک نمایند.
شایان ذکر است همایش تکریم خیرین مدرسه ساز کشور با حضور بیش از ۵۰۰ خیر مدرسه ساز از سراسر کشور،اول آذرماه سالجاری در مشهد برگزار خواهد شد.

 
روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی