به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، در این مراسم مدیر آموزش وپرورش شهرستان رشتخوار گفت: تفاهم نامه ساخت یک باب مدرسه در روستای دولت آباد به همت خیر نیک اندیش حاج ابراهیم طاهر پور و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی به امضا رسید که امروز شاهد کلنگ زنی آن هستیم.
محمد قاسم پور ورود خیرین نیک اندیش را به حوزه تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش در شهرستان رشتخوار تاثیر گذار ، چشم گیر و قابل توجه دانست و افزود به همت خیرین نیک اندیش و مساعدت دولت در چند سال اخیر رشد بی سابقه ای در ساخت و ساز مدارس و همچنین تعمیرات و تجهیزات مدارس داشته ایم که امید است با توجه به نیاز شهرستان این روند افزایش داشته باشد.
 قاسم پور همچنین به تشکیل کار گروه های مختلف در کمیته مشارکت خیرین شهرستان اشاره  نمود و گفت: برنامه ریزی شده است تا از وجود خیرین دانش آموز یار و آموزشی یار و تربیتی و همچنین تغذیه دانش آموزان در مدارس استفاده شود که برنامه ریزی ها و مقدمات کار جهت اقدام این مهم نیزانجام شده است.
 مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار پیوستن خیر نیک اندیش ابراهیم طاهر پور را به جمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان رشتخوار و خراسان رضوی تبریک گفت و از اقدام خدا پسندانه ایشان تشکر نمود.
در ادامه امام جمعه شهرستان ضمن قدر دانی از اقدام خیر نیک اندیش مدرسه ساز گفت:علم و دانش در دین مبین اسلام جایگاه ویژه ای  دارد و دین اسلام بر تربیت انسان تاکید ویژه ای نموده است که مدارس مهم ترین و بهترین مرکز تربیت کودکان ، نوجوانان و جوانان آینده ساز کشور است.
حجت الاسلام والمسلمین جهانشیری اقدام خیر نیک اندیش مدرسه ساز صدقه جاریه و ابدی دانست و افزود: صرف دارایی و اموال افراد  در امور خیر به ویژه مدرسه سازی و مدرسه یاری یک توفیق بزرگ الهی است که خداوند نصیب بندگان مخلص خود می نماید.ایشان توجه به آموزش و پرورش را وظایف همگانی دانست.
فرماندار شهرستان رشتخوار نیز در این مراسم از اقدام  ماندگار خیر نیک اندیش تشکر نمود. خالقداد عرب افزایش فضاهای آموزشی و پرورشی را در شهرستان رشتخوار در چند سال اخیر بی نظیر دانست و برفرهنگ سازی جهت هزینه نمودن برای نسل آینده کشور تاکید کرد.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بر کمک و مساعدت همگانی جهت پیشبرد برنامه های تربیتی و آموزش دانش آموزان سفارش نمود.

 
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی