به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی ، علی سعیدی مدیر آموزش و پرورش منطقه تبادکان در این مراسم با تقدیر از خیرین نیک اندیش امیدوار و حشمتی گفت: مدرسه سازی بنای چند اتاق با آجر و خشت مصالح  نیست بلکه یک جریان عظیم فرهنگی و تمدن ساز است .
محمدصادق قاری ، معاون مشارکتهای مردمی اداره  کل نوسازی مدارس خراسان رضوی  نیز در این مراسم با تقدیر از اقدام این خیرین اظهار داشت : کار نیکوی بانیان این بنا بسیار ارزنده است و تقدیر واقعی توسط خداوند متعال انجام خواهد شد .
در ادامه این مراسم پس از تقدیر از خیرین و عواملی که در ساخت این پروژه مشارکت داشتند ، با حضور جمعی از مسئولین آموزش و پرورش، نوسازی مدارس و مقامات محلی این آموزشگاه افتتاح گردید.
شایان ذکر است این پروژه در زمینی به مساحت 1500 مترمربع که توسط خانواده خیر مرحوم حشمتی  اهداء شده با زیربنای 500 مترمربع در دو طبقه با ظرفیت شش کلاس درس با هزینه ای بالغ بر شش  میلیارد ریال  توسط خیرین مدرسه ساز حمید و محمد امیدوار احداث شده است و دیوار و آسفالت و تجهیزات مدرسه از محل اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس استان تامین شده که با بهره برداری از آن دانش آموزان روستای شیر حصار از توابع شهر مشهد در آن  به تحصیل می پردازند.

 
 
 
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی