به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی، پدر شهید وحید آریایی باتفاق پدر شهید هادی آریایی با حضور در اداره کل نوسازی مدارس استان و در دیدار با مدیر کل و معاونین این اداره کل از مشارکت در امر خیر مدرسه سازی خبر دادند.
در این دیدار ، این دو پدر شهید با تشریح این اقدام خیر اظهار داشتند :  هدف از این کار احیاء فرهنگ ایثار و شهادت و یادآوری رشادت های جوانان و نوجوانان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس می باشد تا انشاا...  جامعه از گزند دشمنان محفوظ بماند.
ایشان  افزودند : ما و دیگر خانواده‌های شهدا فرزندانمان را به جبهه فرستادیم تا در نزد پروردگار رو سفید باشیم و انتظار داریم دانش آموزان و نسل جوان آینده ساز رهرو راستین شهدا باشند.
شایان ذکر است با مشارکت پدر شهید هادی آریایی ، تا کنون در مراکز 16 استان کشور  تفاهم‌نامه تعمیر و تجهیز 16آموزشگاه  با ادارات کل نوسازی مدارس منعقد شده و پدر این شهید بزرگوار تعهد نموده است در سی و یک استان کشور این اقدام شایسته را بانجام رساند.
در پایان این دیدار،  تفاهم نامه تعمیرو تجهیز یکی از مدارس ناحیه یک مشهد توسط این پدر شهید ،  با اداره کل نوسازی مدارس منعقد گردید.

 

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی