به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی ، صبح چهارشنبه دبستان چهار کلاسه زنده یاد شاپوری فر در روستای شایه از توابع منطقه تبادکان افتتاح گردید.
در آیین افتتاح این پروژه آموزشی که با نظارت و اجرای اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی انجام شده ، محمدصادق قاری با تقدیر از کمک خیرین مدرسه ساز اظهار داشت: این اقدام امروز برگ زرینی از خدمات ارزشمندی انسانهایی است که همواره همراه ما بوده و کمک به دستگاه تعلیم و تربیت را سرلوحه کارشان داشته‌اند.
معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی با گرامیداشت یاد و خاطره دکتر فرخ بنیانگذار جریان مدرسه سازی در کشور و بنیانگذار مجمع خیرین مدرسه ساز استان خراسان رضوی و دکتر مجتبی کاشانی اظهار داشت : انسانهای بزرگ همواره و همیشه در صحنه هستند و خدمات ماندگار خود را به یادگار خواهند گذاشت.
وی خاطر نشان ساخت : در ساخت و تجهیز مدارس ، سیاست اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی عدالت ترجیحی است تا بتوانیم در کنار ایفای نقش در ارتقاء آموزش و پرورش دانش آموزان استان خراسان رضوی محیط مناسبی را برای تحصیل دانش آموزان مناطق محروم ایجاد کنیم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم، آموزشگاه چهار کلاسه فرنام شاپوری فر با اعتبار ۴میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر و ۲۰۰
متر زیربنا با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی مدارس استان به بهره برداری رسید.

 
 روابط عمومی
اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی