مهندس هاشمی نسب مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی دراین گردهمایی  بااشاره به نزدیک شدن به زمان بازگشایی مدارس گفت:درشش ماهه اول سال94تعداد149 پروژه با805 کلاس و زیربنای 106336 متر مربع آماده بهره برداری شده که در اول مهر پذیرای دانش آموزان خواهد بود.وی افزود:یکی از نکات مهم در استفاده بهینه از امکانات، حفاظت و نگهداری از فضاهای احداثی بویژه تاسیسات و موتورخانه مدارس و تجهیزات آموزشی است.مهندس هاشمی نسب در ادامه گفت: خط قرمزما خدمت به دانش آموزان است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
 
                                                     
در ادامه این نشست دکترکاظمی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیزطی سخنانی ضمن ابراز تشکراز تلاشها وهماهنگی­هاو تعامل خوب اداره کل نوسازی مدارس  با آموزش و پرورش گفت: فعالیت­های اداره کل نوسازی مدارس باعث کسب رتبه­های برتر توسط این اداره کل در سطح استان و کشور شده است. وی افزود: برگزاری اینگونه جلسات می­تواند باعث هماهنگی بیشتر بین نوسازی مدارس که وظیفه ساخت و ساز فضاهای آموزشی را دارد و بخش تعلیم و  تربیت و آموزش و پرورش خواهد شد.
غلامعلی رافتی شبانی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان نیز بعنوان مهمان در این گردهمایی حاضرشدو درسخنانی به اقدامات خیرین مدرسه ساز در طول 17جشنواره برگزارشده خیرین مدرسه ساز پرداخت و گفت دراین جشنواره­ها خیرین 697 میلیارد تومان تعهد کرده اند،که بطور میانگین در هرسال 41ملیاردتومان بوده است.
دراین نشست همچنین معاونین و کارشناسان اداره کل نوسازی مدارس وکارشناسان اداره کل آموزش و پرورش به بیان دیدگاه­های خود پرداختند.
از دیگر برنامه­ های این نشست بیان مشکلات توسط ادارات آموزش و پرورش استان و پاسخگویی توسط مسئولین حاضر در جلسه بود.
 
 

                                                                   محمد رنجبر – مسئول روابط عمومی
                                                                     اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی