آیه ا... علم ا لهدی امام جمعه محترم مشهد مقدس در این مراسم که در محل استانداری خراسان رضوی برگزارشدگفت: خوشبختانه برکات ارزشمند مقام معظم رهبری که آثارش نسبت به تمام کشورفراگیراست، استان خراسان رضوی نیز از آن برخوردار شده است و در ابعاد و جهات گوناگون این برکات شامل کودکان، نوجوانان و قشرآسیب پذیرشده است.

 
                                                                                     ازبرکات و نتیجه این اقدام ارزشمندبوجودآوردن 82 کلاس درس در این استان است که 2460 دانش آموز امسال در آن تحصیل خواهند کرد.

وی افزود: امیدواریم خداوند متعال آن معنویت خاصی که در دست با کفایت رهبری قرارداده است شامل این مراکزآموزشی کندکه انشاا... بندگان صالح خداوانسانهای ارزشمند در مدیریت این نظام و تعالی و پیشرفت این کشور تربیت شوند.
وی دربخشی دیگر از سخنان خود به محرومیت حاشیه  شهر مشهد اشاره کردو خواستار عنایت ویژه مقام مغظم رهبری و بنیاد برکت برای اختصاص اعتبار برای احداث مدارس و مساجد در آنجا شد.
شایان ذکر است رشیدیان استاندارخراسان رضوی ، بصیری پور رئیس شورای عالی استانها ونماینده اجرائی بنیاد برکت ، مهندس هاشمی نسب مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، حسینی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی وجمعی از مسئولین از دیگر مهمانان حاضر در مراسم افتتاحیه  این پروژه ها  بودند.

 
 
                                                          محمد رنجبر – مسئول روابط عمومی
                                                         اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی